Aristo Diyeti Nedir? Aristo Diyeti ile Zayıflama

 Aristo Diyeti Nedir? Aristo Diyeti ile Zayıflama

Eğer fazla kilolarınızdan kurtulmak, ideal kilonuza kavuşmak ve fit görünmek istiyorsanız Aristo Diyeti ile yeni bir yaşama başlayabilirsiniz.

C06J3ApXEAAqiFX

Kilo kaybetmek için şok diyetler, detokslar, ağır egzersizler denediğiniz halde sonuç alamamış olabilirsiniz. Bu tür çözümler hızlı ama geçici sonuçlar almanızı sağlar. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için sağlıklı beslenmek, yavaş ama kalıcı kilo vermek gerekir. Kendinizi aç bırakmak, olması gerekenden daha az kalori alarak halsizleşmek, cildin bozulması, günlük işlerinizin aksaması gibi durumları yaşamamak için sağlıklı bir şekilde kilo verdirecek diyetleri denemelisiniz. İşte Aristo Diyeti ile kısa süre bir diyet programına girmek yerine beslenme tarzınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Diyetin sizin için anlamı yasak yiyecekler ve katı kurallarsa Aristo Diyeti ile bu algınız tamamen değişebilir. Çünkü Aristo Diyetinin temel amacı; sizi sağlıksızlığa iten fazla kilolarınızdan kurtulmak için sağlıklı beslenmenizi sağlamaktır.

Peki sağlıklı diyet nedir?

Dr. Gönül Ateşsaçan’ın Aristo Diyeti ile Yeni Yaşam adlı kitabında da yer aldığı gibi sağlıklı diyet açlık hissetmeden, yeme atakları yaşamadan, halsizleşmeden ve en önemlisi de psikolojik açıdan kötü hissetmeden kilo verilen bir beslenme şeklidir. Aristo Diyeti ile tek amaç fit görünmek yerine sağlıklı beslenmek olur. Algınız bu yönde değiştiğinde kendinizi diyet yapıyor gibi hissetmemeye başlarsınız. Aristo diyeti ile uzun zamandır sizi kötü anlamda etkileyen alışkanlıklarınızdan kurtulabilir, yeni sağlıklı alışkanlıklar kazanabilir ve iradeli bir beslenme tarzına yönelirsiniz. Sağlıklı bir hayata sahip olmanın yanında günden güne kilo kaybederek hep hayalinizde olan ince vücuda kavuşursunuz. Aristo Diyeti yaparken yalnızca zayıflamakla kalmazsınız. Aynı zamanda ruhunuzda da hafiflik hissedersiniz. Daha enerjik, daha neşeli, daha hareketli hale gelirken cildiniz ve saçlarınız da günden güne daha sağlıklı görünmeye başlar. İşte sağlıklı beslenmek hayatınıza böyle etki eder. Aristo Diyeti ile yeni yaşam tam da bu şekilde başlar. Bu konuda detaylı bilgi almak için resmi sitesi olan www.aristodiyeti.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Aristo Diyeti ile nasıl kilo verilir?

Aristo diyetine başlamadan önce bir test yapılarak vücuttaki tüm eksiklikler ortaya konur. Kişinin beden yapısına, yaşam tarzına, beslenme alışkanlıklarına, rahatsızlıklarına, hassasiyetlerine ve alerjilerine göre bir beslenme programı oluşturulur. Aristo Diyetinin başarılı olmasının en önemli sebeplerinden biri de budur. Tamamen kişiye özel hazırlanan diyet listeleri ile kişiye en sağlıklı yol sunulur. Bitkisel bazlı beslenmeye dayalı bu diyet programı ile ilk günden itibaren hafifleme hissedilir. Aristo Diyeti vegan beslenmeye dayalı bir diyet programıdır. Çiğ sebze ve meyveler, bakliyatlar, kuru yemişler, bazı tahıl grupları ile bir diyet listesi oluşturulur. Haftada bir ya da iki gün yapılan detokslarla vücuttaki toksinler atılır. Bu beslenme düzenine tamamen uyarak ilk 3 haftada kilonuzun %10’unu verebilirsiniz. Aristo Diyetine devam ederken aynı zamanda günde 2,5 su litre su içmeye, düzenli olarak egzersiz yapmaya da devam etmekte fayda vardır. İdeal kilonuza geldikten sonra da bu düzeni devam ettirme isteği içinde olacağınız için sağlıklı beslenme sizin için bir yaşam tarzı haline gelir. Böylece kilolarınızı kalıcı olarak vermiş ve hayalinizdeki vücuda da kavuşmuş olursunuz.

Kaynak: Dr. Gönül Ateşsaçan

diyetio

Diyet ve zayıflama bilgilerinin paylaşıldığı Diyetio'ya hoşgeldiniz. Sorularınız ve önerilerinizi yorum yoluyla bize iletebilirsiniz.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!