Ameliyatsız Yüz Germe Yaptırdım, İşte Yaşadıklarım

 Ameliyatsız Yüz Germe Yaptırdım, İşte Yaşadıklarım

Bundan 6 ay önce başladığım ameliyatsız yüz germe araştırması tam 2.5 ay sürdü. 3.5 ay önce uygulamayı yaptırdım, Bu süreçte neler yaşadım adım adım size ameliyatsız yüz germe sürecimi anlatmak ve en azından benim gibi bu uygulamayı araştıran ve yaptırmak isteyenlere yardımcı olmak istedim. Çünkü ben bu araştırmaları yaparken benim önümde böyle bir rehber yoktu ve hangi aşamalarda zorlandığımı çok iyi hatırlıyorum. Bunu sizin yaşamamanız için yaşadığım süreç hakkında bilgi vermek isterim.

Ameliyatsız Yüz Germe Uygulama Araştırması

İlk olarak size tavsiyem; yüzünüzün neresinden şikayetçi olduğunuzu teşhiş etmeniz. Mesela benim şikayetim biraz gıdı bölgesi ve yanaklarımın köşelerinin aşağıya sarkmasıydı. (Bu durum beni deli ediyordu) İnternetten araştırmalarım ve tecrübelerim sonucu sürecin iyi klinik ve doktorlarda ameliyatsız yüz germe sürecinin şöyle işlediğini öğrendim.

Ameliyatsız Yüz Germe Süresi Nasıl İşler?

  • İlk olarak yüzünüzün 3 boyutlu fotoğrafı çekilerek hangi bölgelerde sorun olduğu net olarak görülüyor.
ameliyatsiz yuz germe 3boyutlu fotograflama

Yüzünüzün 3 boyutlu fotoğraflanması işlemi hem uygulamadan önce hem de uygulama yapıldıktan 45 gün sonra çekiliyor ve karşılaştırma yapılıyor. Fark ve sonuç net olarak görülebiliyor.

ameliyatsiz yuz germe oncesi sonrasi

Hangi Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemi Size Uygun?

Bunları öğrendiğinize göre ikinci dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi de size ve şikayetinize en uygun ameliyatsız yüz germe yöntemini bulmak. Öncelikle ameliyatsız yüz germe yöntemleri ile ilgili kısa ve önemli bir kaç bilgi vermek istiyorum.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemlerini Tanıyın!

Teknolojik olarak işe yaradığı ispatlanmış ameliyatsız yüz germe yöntemlerinden en başarılı olanı fokus ultrason yöntemi. İnternette araştırdığınızda bir çok tedavi yöntemi ve uygulamayı yapan cihaz olduğunu göreceksiniz. Burada bilmeniz gereken en önemli şey, ultherapy, hifu, vs olarak bir sürü farklı isim ile karşınıza çıkacak uygulamaların hepsi aynı uygulamalar. Tek farkı farklı cihazlar kullanmaları. Bu yüzden gittiğiniz kliniğin ve doktorun kaliteli bir yer olduğuna ve kullandığı cihazın iyi bir cihaz olmasını kontrol etmenizi öneririm. Bu uygulama için “merdiven altı” olarak tabir edilen güzellik ve estetik merkezlerinin önünden bile geçmeyin. (Uygulamayı doktor yapmazsa istediğiniz sonuç olmadığı gibi, yan etki de olabilir, mutlaka sizi doktor görsün ve hangi uygulamaya ihtiyacınız olduğunu bulsun)

Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamasında Hangi Klinik?

Araştırmalarım sonucu 5 klinik belirledim ve hepsiyle telefonda görüştüm. 3 tanesi ile randevu alarak yüz yüze görüştüm. Bu süreç yaklaşık 15 gün kadar sürdü. Ben kimseyi kötülememek adına sadece uygulamayı yaptırdığım klinik ile ilgili bilgi paylaşacağım. (çünkü gittiğim diğer klinikler de çok iyi kliniklerdi, sadece 1 tanesi diğerlerinden çok öne çıkıyordu. Yani diğer klinikler kötü olduğu için değil, hem cihazları hem eski hastalarının sonuçları hem de en ilgili yer Dr. Gönül Ateşsaçan kliniği olduğu için tercihimi buradan yana kullandım)

Dr. Gönül Ateşsaçan İle Tanışma

Görüşmelerim sonucunda uygulamayı Dr. Gönül Ateşsaçan ‘ın kliniğinde yaptırmaya karar verdim ve tekrar bir randevu alarak uygulama gününe karar verdik. Uygulamadan önce 3 boyutlu fotoğraflarım çekildi ve Gönül Hanım’da benim daha önce belirttiğim şeyleri de onayladı ve uygulama sürecini planlamaya başladık. Gönül Hanım tüm sorularıma sıkılmadan cevap verdi, bazı konularda yanlış bildiğim şeyleri düzeltti. Ayrıca ekibi inanılmaz yardımcı oluyorlar. (Tek problem çok fazla yoğun olmaları, bu yüzden randevu tarihi seçerken zorlandık, eğer alabiliyorsanız en yakın tarihe randevu alın, yoksa benim gibi 2 hafta sıra beklersiniz. İptal eden birisi olsaydı hemen beni alacaklardı )

Bu arada söylemeden edemeyeceğim, kliniğin yeri çok güzel ve oldukça kaliteli bir klinik. Çalışanlar sorularıma hiç sıkılmadan veya beni kötü hissettirmeden cevap verdiler. Bu süreç hem uygulamadan önce hem de ödeme + uygulama sonrası da aynı şekilde devam etti. Bu konuda da kendilerine hem saygı duydum hem de yakın çevreme referans vermeye başladım. Bunu buraya yazma sebebim de benim gibi problemi olan insanlara yardımcı olabilmek ve bu uygulama ile problemlerinin çözülebileceğini gösterebilmek için.. (62. günün sonuçlarını aşağıda paylaşacağım, neden bu kadar memnun olduğumu siz de daha iyi anlayacaksınız.

İlk olarak 40-50 dakika kadar hifu atış yapıldı. Daha sonra 4 seans mezo ile çene, yanak ve gıdıdaki yağları eriterek sıkıştırdılar (Bu aşamada fotoğraf çekmemiştim o yüzden paylaşamıyorum ama aradaki geçiş gerçekten çok bariz görülüyordu). Son aşamada ise örümck askı uygulaması ile kollajen tetiklediler. Tüm süreç yaklaşık 2 ay kadar sürdü. Ancak benim ihtiyacım olan uygulama ile sizin ihtiyacınız olacak uygulamalar aynı olmayabilir. Mesela size belki örümcek veya mezo gerekmeyecek ve sadece hifu yeterli gelecek. Bunu doktorunuza danışmadan kendiniz karar vermeyin!

Ameliyatsız Yüz Germe Öncesi Sonrası Fotoğraflı Sonuçlarım

Dr. Gönül Ateşsaçan kliniğinde yaptırdığım ameliyatsız yüz germe (fokus ultrason ) uygulaması sonuçlarımı paylaşıyorum.

ameliyatsiz yuz germe

Sizin de gördüğünüz gibi yüzümde ve yanaklarımda olan sarkıklıklar baya belirgin şekilde gitti, ayrıca boynumdaki lifting etkisini ve hissini size anlatamam.

Ameliyatsız yüz germe süreci ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Dr. Gönül Ateşsaçan’ın sayfası : https://www.gonulatessacan.com/ameliyatsiz-yuz-germe-yontemleri

diyetio

Diyet ve zayıflama bilgilerinin paylaşıldığı Diyetio'ya hoşgeldiniz. Sorularınız ve önerilerinizi yorum yoluyla bize iletebilirsiniz.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!